Podryw w Sopocie

Kto Jeszcze Chce Poznać Sekrety Uwodzenia, Dzięki Którym Staniesz się Magnesem na Kobiety

Wakacyjny Kurs Uwodzenia
MEGA SZKOLENIE
SOPOT 2020

JEŻELI CZYTASZ TĘ STRONĘ TO
PRAWDOPODOBNIE ZDARZYŁO CI SIĘ, ŻE:

 • Dziewczyna odrzuciła Ciebie i powiedziała, że nie jest Tobą zainteresowana
 • Kobiety nigdy nie traktowały Cię poważnie, byłeś często ich "przyjacielem", a nie kochankiem
 • Jesteś osobą, która czasem odnosi sukces z kobietami, ale ciągle coś ją blokuje, stoi w miejscu i chciała by mieć więcej ładniejszych kobiet
 • Na pomysł o podejściu do nieznajomej kobiety, zaczynasz się pocić, czujesz paraliż, suchość w ustach i pustkę w głowie
 • Byłeś samotny i przygnębiony, bo wszyscy wokoło mają dziewczynę, a Ty jesteś sam jak palec
 • Nie wiedziałeś o czym rozmawiać z dziewczynami, aby była Tobą zainteresowana i chciała wylądować z Tobą w łóżku

Jeśli zdarzyło Ci się cokolwiek podobnego, to NIE CZYTAJ, NIE KUPUJ, ani NIE SŁUCHAJ żadnych materiałów z uwodzenia kobiet, ZANIM nie przeczytasz WSZYSTKICH informacji na tej stronie...

... Bo zaraz obalę wszystkie MITY dotyczące uwodzenia kobiet i bycia dla nich seksualną obsesją.

Drogi Przyjacielu, Jesteśmy grupą ekspertów uwodzenia i od razu bez rozgrzewki zadamy Ci jedno bardzo ważne pytanie:

Czy masz już dość odrzuceń, bycia TYLKO "kolegą" dla dziewczyny i braku seksu?

.. wiem, że chcesz odnosić sukcesy z kobietami i być dla nich atrakcyjny i pociągający. Wiem także że pragniesz pewności siebie i wolności, którą daje Ci możliwość przebierania w kobietach. Jednak uwodzenie kobiet może ostro dać w kość... Musisz podchodzić do kobiet, rozpoczynać z nimi rozmowę, borykać się z odrzuceniem i użerać się z ich rożnymi obiekcjami i barierami. Zamiast po prostu przyciągać do siebie kobiety niczym magnes zastanawiasz się czy jakaś kobieta Cię nie odrzuci. Może nawet zastanawiasz się czy uda Ci się kiedyś zaleźć kobietę która zechce z Tobą być. Do tego jeszcze masz szereg problemów i różnych myśli, które tylko powodują stres i frustrację

Jednak Czy Ciągłe Zamartwianie Się i Bieganie Za Kobietami Jak Pies Jest Faktycznie Potrzebne?

Być może do dziś myślałeś, że za kobietami trzeba ganiać z kwiatami, kupować im drogie prezenty i obiecywać zlote góry. Być może sam uganiałeś się za dziewczyną, która ciągle Cię spławiała, i im bardziej Ci zależało im więcej jej poświęcałeś czasu, energii i pieniędzy... tym mniej ona była Tobą zainteresowana.

Znam facetów, którzy proponowali dziewczynom wycieczki zagraniczne, dawali samochody, rzucali im cały świat do stóp... a one poszły do łóżka z jakimś leszczem. Mój znajomy przepisał dziewczynie swój dom, na który pracował za granicą, a gdy wcześniej przyjechał do domu, chcąc zrobić jej niespodziankę, to zastał ją w łóżku z innym facetem. I wiesz co usłyszał z jej ust? "Wypierdalaj z mojego domu!!". Jaki był finał tej historii? Powiesił się na najbliższym słupie.

Takich historii znam setki. Kobiety regularnie manipulują facetami, a oni nawet nie zdają sobie z tego sprawy... Za plecami swoich facetów, sypiają z innymi, bo mają niespełnione potrzeby, o których istnieniu ich mężczyźni nawet nie mają pojęcia. Jeśli czułeś, że coś nie gra w Twoich relacjach z kobietami, że Cię ignorują, manipulują i traktują jak byle kolegę, to muszę Ci powiedzieć...

To Nie Jest Twoja Wina

Nikt Ci w życiu nie powiedział, jak NAPRAWDĘ trzeba postępować z kobietami. Oszukiwano Cię od dziecka. Przystojni, bogaci i sławni kolesie wmawiają Ci kłamstwa na temat kobiet, abyś nie miał kobiet i seksu. Oni chętnie zabiorą Ci dziewczynę, która należy się Tobie i byłaby Twoja, gdybyś nie kupił ich kłamstw. Za Twoimi plecami się z Ciebie śmiali, gdy byłeś sam, bo dziewczyna Cię rzuciła.

Na szczęście odkryłem coś, co działa zawsze na kobiety...

Byłem samotny, dziewczyny wolały innych kolesi, a mnie traktowały jako piąte koło u wozu. Nie wiedzałem dlaczego tak się działo? Przecież byłem taki miły i czuły, chciałem być najlepszym facetem pod słońcem. Chciałem, żeby dziewczyna była moją księżniczką. A one opowiadały mi, jak pociąga je jakiś inny frajer, totalny dupek, który traktował ją tylko jako przenośne jebadełko. Dlaczego ona nie chciała mnie?? Byłem tym oburzony i zrozpaczony. Wtedy starałem się być jeszcze lepszy dla niej. Co dawało zupełnie odwrotny skutek. To było dla mnie tak bolesne, że nie spałem po nocach. I czasem płakałem... ale wolę już do tego nie wracać, bo to daleka przeszłość. I teraz mam wrażenie jakby już nie istniała.

Zacząłem szukać sekretów uwodzenia kobiet i odkryłem podziemną społeczność ekspertów, do których kobiety same przychodziły na kolanach i błagały o seks. Oni byłi za oceanem w USA. Postanowiłem uczyć się od nich bezpośrednio. To było jak objawienie.

Poznałem Sekrety Uwodzenia Kobiet, których 99,9 % mężczyzn NIGDY nie pozna!

Moje życie odwróciło się o 180 stopni. Atrakcyjne kobiety, które wcześniej mnie ignorowały, zaczęły do mnie lgnąć, a nawet rzucać we mnie majtkami. Gdybym sam przeczytał taką historie jeszcze kilka lat temu uznałbym ją za nieprawdopodobną… tak jak sytuacja w której dziewczyna po 30 minutach znajomości sama zaproponowała mi trójkąt z inną dziewczyną…

Wystarczy, że poświęcisz kilka dni szkolenia, aby Twoje życie stało sie pełne kobiet. Takie, o jakich kręci się filmy. Od 2006 roku 743 naszych kursantów, facetów takich jak Ty, już wypełniło swoje życie kobietami i seksem. Wbrew pozorom każdy może się tego z łatwością nauczyć i osiągać równie potężne rezultaty.

Wystarczy Kilka Dni Na Szkolenie Siebie w Tych Technikach, a Wejdziesz Na Drogę, Która Zbuduje Twoją Seksualną Atrakcyjność i Da Ci Niewyobrażalne Sukcesy z Kobietami

Już na samym szkoleniu doświadczysz zmian w sobie, o jakich 99% mężczyzn będzie mogła tylko pomarzyć. Nie możemy zagwarantować, że na szkoleniu prześpisz się z nową kobietą, ale już po szkoleniu w Twoim życiu pojawi się masa nowych możliwości z kobietami. A te które Cię kiedyś ignorowały i traktowały jako kolegę, będą Tobą zaintrygowane. Przeszkoliliśmy już blisko tysiąc kursantów (od 2006 roku). Mężczyzn takich jak Ty , których przełamali swoją nieśmiałość, stali się pewni siebie i ich życie wypełniło się kobietami. Szkolili się u nas zaróno studenci, jak i profesorowie wyższych uczelni, prezesi firm, przedsiebiorcy, urzędnicy, górnicy, lekarze ,prawnicy, z każdej grupy społecznej, w wieku od 18, nawet do 56 lat. Na szkoleniu nauczysz siu NIE TYLKO jak być atrakcyjnym dla kobiet, co im mówić i co robić, żeby Cię pragnęły, ale zrozumiesz też dlaczego kobiety ignorują 97% facetów, traktując ich jak powietrze.

To żaden wstyd nauczyć się prawdziwego uwodzenia kobiet...

Nie uczy się tego w szkołach, nikt, żaden kolega Ci nie zdradził sekretów kobiecego umysłu. Każdy chciałby mieć piękną kobietę, ale prawie nikt nie wie jak to naprawdę się robi. My Ci pokażemy jak to się robi. Możesz być z siebie dumny jako mężczyzna, gdy zaczynasz uczyć się uwodzenia kobiet i stawać się dla nich atrakcyjnym facetem. Napewno wiele razy słyszałeś wzdychanie koleżanek "Ech, gdzie Ci prawdziwi mężczyźni... Dziś już takich nie ma...". Kobiety chca, abyś je podrywał. Tylko, że chcą, abyś robił to w prawdziwy i skuteczny sposób.
Ta wiedza jest ważna, potrzebna i elitarna, stanowi naszą tajemnice i kiedy przekroczysz drzwi sali i zacznie sie szkolenie to nie będzie już odwrotu do starego życia w samotności.

SOPOT 2020

Lato sprzyja seksualnej wolności i otwartości, atmosfera bycia daleko od domu zmniejsza u kobiet ich społeczne poczucie winy za bycie naturalną i seksualną istotą … tego, że mogą być negatywnie ocenione przez znajomych. Czy chciałbyś przeżywać szalone przygody na plaży oświetlanej wschodzącym właśnie słońcem? Czy chciałbyś przeżywać niezapomniane chwile w rozpustnej atmosferze przesyconego erotyzmem Sopotu? Niekiedy wystarczy tylko płynąć z prądem i omijać mielizny, aby dopłynąć tam gdzie chcesz z kobietą. Możesz się tego od nas nauczyć.

Już teraz chcemy Cię zaprosić na wyjątkowe szkolenie!

SOPOT 2020 MEGA SZKOLENIE (4 dni i 4 noce)

ZAPRASZAMY CIĘ NA NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ:

Cześć, tu Marcin "Adept"

Od 2006 roku organizujemy (Marcin "Adept", Konrad "Adventurer" i Rafał "Solid") wakacyjny kurs uwodzenia kobiet w Sopocie. Jeżeli mnie znasz lub słyszałeś o naszych szkoleniach w Sopocie, to pewnie wiesz, że największy nacisk kładzimy na Twoją komfortowe transformację w bardziej atrkacyjnego, pewnego siebie mężczyznę. W ciagu dnia zajmiemy się Toba na sali, gdzie przyswoisz wiedzę na temat kobiet i zbudujesz pewność siebie, a wieczorem będziemy poznawali dziewczyny w klubach i na ulicy. To wszystko połączone z wakacjami nad Polskim morzem. Przygotowałem dla Ciebie trzy terminy w lipcu, sprawdź który z nich najbardziej Ci odpowiada i zarezerwuj sobie miejsce, zanim inni Cię wyprzedzą. W przeciągu 4 dni naszym zadaniem jest podnieść Twoje kwalifikacje. Opuścisz szkolenie z większą umiejętnością zagaywania do dziewczyn niż wcześniej. Po szkoleniu będziesz wiedzę na temat uwodzenia i kobiet zarówno pod kątem teorii, praktyki, jak i emocji. Będziesz miał podstawy do uczenia się na własną rękę. Nauczysz się, jak poprawiać swoje własne błędy.

Jeżeli do teraz polegasz tylko na szcześciu, zamiast mieć prawdziwy wybór wśród kobiet, które Ci się podobają. Nie chcesz chyba zawsze być w związkuz dziewczyną, który średnio ci odpowiada. Jeśli kiedykolwiek zauważyłeś, że byle lamus chodzi z dziewczynami, które ci się podobają i nie rozumiesz dlaczego tak się dzieje, to tego jak to zmienić, nauczysz się na szkoleniu. Jeśli jesteś w związku, ale ciągle zachodzisz w głowę, czy panna cię zdradza lub czy cię zostawi - szkolenie jest dla Ciebie. Gdy widzisz na mieście na mieście dziewczynę, która ci się podoba i nie umiesz się do niej odezwać – szkolenie jest dla Ciebie.

Jeśli jesteś zbyt nieśmiały albo za bardzo intrawertyczny, niedoceniany, mało wygadany - szkolenie jest dla Ciebie. Może nawet umiesz podrywać, ale chcesz przejść do kolejnego poziomu, albo chcesz diagnozy Twoich słabych punktów pod okiem profesjonalisty i chcesz doszlifować swoje umiejętności – szkolenie jest dla Ciebie. W zależności od tego, czy jesteś początkujący, średniozaawansowany czy też zaawansowany, wyniesiesz ze szkolenia coś innego. Jako początkujący wykonasz więcej podejść niż przez całe swoje życie; nauczysz się, że podchodzenie do kobiet jest normalne, naturalne i nic złego ci się nie stanie. Zobaczysz nasz z kobietami i będziesz już wiedział, na co zwracać uwagę i w którą stronę podążać. Doświadczysz olśnienia i zobaczysz zupełnie nowe możliwości.
Kursanci średniozaawansowani dzięki szkoleniu doszlifują swoje umiejętności. Poczujesz się, jakby twoje umiejętności wyniki podwoiły się.

W tym roku postanowiliśmy pójść jeszcze dalej. Szkolenie będzie trwało 4 dni i 4 noce. Codziennie przez 4 dni na sali i wieczorem w klubie. Pamiętam jak rok temu tańcząc jednej nocy, w znanym sopockim klubie, dostałem 3 razy pytanie „Czy masz wolny pokój ?”. Nie starając się w ogóle i nie robiąc tego co zazwyczaj robię, aby uwodzić kobiety, w klubach w ciągu roku. W lato w Sopocie kobiety porzucają swoje codzienne maski, pragną przeżyć nie zapomnianą przygodę… dlaczego Ty nie miałbyś stać się ich fantazją erotyczną? Nasi kursanci w ubiegłym roku na podobnym szkoleniu w Sopocie spali z kobietami poznanymi tej samej nocy i przeżywali niesamowite przygody. Poczytaj ich wrażenia.

Posłuchaj co mówią uczestnicy poprzednich szkoleń: 

Przeczytaj wrażenia uczestników dawnych edycji,
którzy do dziś pamiętają co się tam wtedy działo…

UWODZENIE OD A DO Z

Doświadczenie z kobietami

Prawdopodobnie poznasz więcej nowych dziewczyn przez te kilka dni, niż przez całe poprzednie życie.

Głębokie zrozumienie siebie i kobiet

Każdą Twoją sytuację z kobietami będziemy omawiali, abyś miał odpowiedzi na każde swoje pytanie.

Motywacja i opieka

Będziemy wspierać Cię i motywować do przełamywania swoich bareire. Jeśli uznasz ze potrzebujesz solidnego kopa na rozped to go dsotaniesz.

Wspomnienia na lata

Nie obiecuję, że przespisz się z kobietą w czasie szkolenia ale patrząc na statystyki, najczęściej dzieje się to podczas kursów nad morzem w wakacje.

Filmy z Podrywu

W czasie zajęć na sali pokażemy Ci nagrania z podrywu, nasze i naszych kursantów. Abyś juz na sali zobaczyl analizę tego co uczymy.

Plan Rozwoju

Pod koniec szkolenia otrzymasz wskazówki co do swojego rozwoju po szkoleniui. I zaproponujemy Ci roziwązania, które przyśpieszą Twoja naukę.

Bezpośrednia Pomoc w Rozmowie z Kobietą

Nawet w czasie podrywu możemy Cię dyskretnie poprawiać (mowa ciała) i dawać wskazówki co powiedzieć dziewczynie i co dalej robić.

Potężne ćwiczenia z planu "Mistrzów Podrywu"

Z nami zbudujesz poteżną pewność siebie na lata, która będzie dla Ciebie procentować także w codziennym życiu.

Kompletna anonimowość

Nikt się nie dowie, że byłeś u nas na szkoleniu. Zapewniamy 100% anonimowości.

4 dni praktycznej nauki uwodzenia – od podstaw do zaawansowanego materiału.

Od poznania nieznajomej kobiety do jedno nocnej przygody, związku lub romansu. Spędzisz z nami 4 dni, bawiąc się w Sopocie, imprezując, flirtując z kobietami – robiąc rzeczy, o których nie śniłeś. Atmosfera klubowego szaleństwa, imprez do białego świtu, wyluzowane, daleko od domu, kobiety pragnące przygody i zabawy, oto SOPOT – letnia stolica Polski, miejsce gdzie wszystko się może zdarzyć.

Jak zarezerwować miejsce?

 1. Po tym jak wybierzesz termin dla siebie, kliknij w pomarańczowy przycisk "Zapisz na szkolenie".
 2. Zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę DOTPAY.pl gdzie wpłacisz zadatek w wysokości 500zł. Dzięki niej będziesz miał 100% rezerwację miejsca. Resztę płatności uregulujesz na miejscu. Po wpłacie zadatku wyślij do mnie email, na który termin się zdecydowałeś. Zadatek jest bezzwrotna. W sytuacjach losowych jest szansa na przeniesienie jej na inny termin szkolenia.
 3. Po uiszczeniu zadatku otrzymasz ode mnie maila z zestawem wskazówek przedszkoleniowych, dzięki którym będę mógł profesjonalnie przygotować się do naszego spotkania. Wyślę Ci także wszelkie informacje logistyczne.

Kalendarz szkoleń SOPOT 2020

Jeśli na dany termin jest zero wolnych miejsc, możesz zapisać się tylko na listę rezerwową.

10 z 10

Wolnych miejsc
Pewność Siebie:

INNER GAME Sopot
26-28 lipca


8 z 10

Wolnych miejsc
Szkolenie Uwodzenie:

Mega Szkolenie Sopot 29 lipca - 1 sierpnia 2020

10 z 10

Wolnych miejsc
Szkolenie Męska Atrakcyjność:

Sopot 2-3 sierpnia

MIEJSCE DATA CENA
SOPOT INNER GAME 26-28 lipca 2020 1970 zł przy wpłacie zadatku do 1.07
2470 zł przy wpłacie zadatku po 1.07
MEGA SZKOLENIE SOPOT 29 lipca-1 sierpnia 2020 2770 zł przy wpłacie zadatku do 1.07
2970 zł przy wpłacie zadatku do 10.07
3170 zł przy wpłacie zadatku po 10.07
MĘSKA ATRAKCYJNOŚĆ 2 - 3 sierpnia 2020 870 zł przy wpłacie zadatku do 1.06
970 zł przy wpłacie zadatku do 1.07
1170 zł przy wpłacie zadatku po 1.07

Miejsce rezerwuje zadatek w wysokości 500 zł

SZKOLENIE SOPOT (UWODZENIE)

SZKOLENIE INNER GAME (PEWNOŚĆ SIEBIE)

SZKOLENIE MĘSKA ATRAKCYJNOŚĆ

 • podana cena OBEJMUJE udział w szkoleniu,
 • NIE OBEJMUJE zakwaterowania, dojazdu, wyżywienia i wejść do klubów
 • szkolenia UWODZENIE SOPOT odbywają się w godzinach 12-17 na sali, potem jest czas wolny i praktyka w klubie 24-3
 • szkolenie INNER GAME odbywa sie w godzinach 10-18 na sali szkoleniowej
 • szkolenie MĘSKA ATRAKCYJNOŚĆ odbywa sie w godzinach 10-18 na sali szkoleniowej
 • szkolenia przeznaczone są tylko dla osób pełnoletnich,

Nad bezpieczeństwem przelewów internetowych czuwa firma DOTPAY.

Jeśli masz do nas dodatkowe pytania - zapoznaj się z FAQ lub napisz maila:

warsawlair(malpa)warsawlair.pl

Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

Jeśli chodzi o praktykę, to będziemy wraz z Tobą rozmawiać z kobietami, albo na bieżąco korygować Twoje błędy i podpowiadać Ci co mówić kobietom, jaką przyjąć mowę ciała itp. Porozmawiamy szczerze ze sobą, abys skupić się najbardziej na Tobie i tym co chcesz się nauczyć. Twoje umiejętności z każdą godziną będą coraz bardziej doskonalone.

Sopot to wakacyjna stolica Polski, tutaj przyjeżdżają najpiękniejsze kobiety z kraju. A Ty będziesz je poznawał w czasie swojej przygody zycia.

A jak wyglądają imprezy w Sopocie?

Zobacz jak wyglada Sopot w czasie szkolenia

4 dni MEGA SZKOLENIE SOPOT 2019

 • wakacje w letniej stolicy Polski – Sopocie
 • 4 dni relaksu i nauki uwodzenia nad morzem
 • kilkadziesiąt poznanych dziewczyn w czasie szkolenia
 • codzienne imprezy do białego rana
 • nauka skutecznej rozmowy z kobietą
 • głęboka zmiana wewnętrzna - pewność siebie i samoocena
 • wakacje w letniej stolicy Polski – Sopocie
 • 4 dni relaksu i nauki uwodzenia nad morzem
 • kilkadziesiąt poznanych dziewczyn w czasie szkolenia
 • codzienne imprezy do białego ran
 • nauka skutecznej rozmowy z kobietą
 • głęboka zmiana wewnętrzna - pewność siebie i samoocena

Na tym szkoleniu dowiesz się najbardziej skrywanych sekretów uwodzenia. Które pozwolą Ci Zauraczać sobą Najładniejsze Kobiety i Stawać Się NIEODPARCIE seksualnie pociągającym mężczyzną, przy którym inni faceci wpadają w kompleksy…

Zaprezentujemy Ci strategie i techniki rozwijane przez nas od 2005 r. które przyniosły niezliczone sukcesy już ponad 8 tysiącom mężczyzn (wliczając klientów poradników). Dzięki tej WIEDZY nawet najbardziej niepewni siebie faceci zaczęli bez problemów uwodzić i sypiać z pięknymi kobietami.

Czy widziałeś kiedyś mężczyzn, którzy bez problemów odnosili sukcesy z kobietami? Czy wiesz dlaczego niektórzy mężczyźni w niewiarygodnie lekki i prosty sposób uwodzą kobiety, podczas gdy inni męczą się jak w czyśćcu? My kiedyś tego nie wiedzieliśmy i nie mieliśmy pojęcia, że UWODZENIA można się nauczyć. Myśleliśmy, że ludzie rodzą się z takimi umiejętnościami i predyspozycjami. A tak naprawdę okazało się, że uwodzenia może nauczyć się KAŻDY.

Czy jesteś gotowy poznać sekrety uwodzenia, których 99,9% mężczyzn nigdy nie pozna?

Obecnie powiedziałbym Ci, że to czego pragniemy jest bliżej niż nam się wydaje i często sprowadza się do znajomości paru technik, patentów, które działają na kobiety. Gdy myślę o tych technikach to od razu do głowy przychodzi mi metafora o tym jak działa dźwignia. Wiesz, że za pomocą prostej dźwigni i niewielkiej siły możesz podnieść coś wielkiego?
Wiele lat uczyliśmy się tajników i sekretów uwodzenia kobiet. Spędziliśmy lata na uczeniu się od najlepszych uwodzicieli na świecie o których możesz przeczytać w książce „GRA” Neila Straussa. Testowaliśmy tą wiedzę latami w realnym świecie na prawdziwych kobietach (a nie w internecie). Odrzuciliśmy techniki, które się nie sprawdziły w Polsce, a zostawiliśmy te które dają fenomenalne sukcesy z kobietami. Założyliśmy pierwszą w Polsce grupę uczącą praktycznego uwodzenia kobiet.

Dla Ciebie wybraliśmy z naszej wiedzy najskuteczniejszą formułę uwodzenia, abyś w prosty sposób zaczął poznawać te kobiety jakie sam chcesz…

Dla Ciebie zaletą tego szkolenia nie jest lanie wody na sali przez 4 dni i 25 godzin. Jest to materiał prosty, szybki do przyswojenia i działania.

Na szkoleniu dowiesz się:

Zobacz od kogo będziesz się uczył na SZKOLENIU:

Oto Trzech Trenerów grupy Warsaw Lair:

Marcin "Adept" Szabelski
Konrad "Adventurer"Rafał "Solid"

Zajmujemy się najcieższymi przypadkami, z którymi inni sobie nie radzą. Od 2005 roku przez nasze szkolenia przeszli faceci, o chorobliwej nieśmiałości do kobiet, zamknięci w sobie, introwertyczni, a nawet z fobiami socjalnymi. Na każdego mamy sposób, żeby otworzyć go na seksualną komunikację z kobietami i stanie się w końcu atrakcyjnym seksualnie facetem.
Nasze szkolenie, to nie show, event, szopka w amerykańskim stylu. To skuteczne szkolenie w małej, kilku osobowej grupie, gdzie uczysz się w ekspresowym tempie i masz bezpośredni kontakt z trenerem. Relacje z kobietami przestaną już być dla Ciebie problemem, kiedy skorzystasz z naszych szkoleń. Od 2005 co roku zmieniamy życie kilkudziesięciu mężczyzn i dla Ciebie przygotowaliśmy specjalne szkolenia z wyjątkowym programem, którego nie znajdziesz nigdzie indziej.

CO JESZCZE OTRZYMASZ DODATKOWO PO SZKOLENIU?

Dożywotni dostęp do sekretnego forum WL, do którego dostęp mają tylko nasi kursanci. Na tym forum znajdziesz wsparcie po szkoleniu i będziesz mógł dzielić się swoimi doświadczeniami z wcześniejszymi uczestnikami szkoleń. Będziesz mógł też znaleźć kumpla ze swojej okolicy, z którym będziesz mógł wychodzić na podryw.

To szkolenie jest zorientowane na to, abyś nauczył się jak najwięcej. Podczas zabawy w klubie, przy naszej pomocy staniesz się przyciągającym kobiety mężczyzną...

Po pewnej praktyce po szkoleniowej będziesz w stanie wychodząc w dzień lub do klubu znaleźć sobie dziewczynę. Na związek. Na przygodę. Na trójkąt. A możena całe życie... Czy to nie miłe ? Uwaga!! Specjalnie dla Ciebie do szkolenia włączamy najnowsze techniki prosto od specjalistów uwodzenia takich jak nasi nauczyciele - JUGGLER, ZAN PERRION, MYSTERY i inni - bohaterzy książki "GRA" Neila Straussa. Proste, skuteczne i bardzo naturalne umiejętności.

Czy powinieneś uczestniczyć w tym obozie szkoleniowym?

Wiele osób pyta "Czy powinienem uczestniczyć w twoim obozie szkoleniowym?". Jak myślisz - pięć dni z nami, w przypadku gdy stosunek ilości instruktorów do uczniów jest nieduży (1 do 3), ciągle nad tobą siedzimy, korygujemy cię, wraz z Tobą podrywamy i demonstrujemy Ci jak działać, po wszystkim mówimy ci jak ci poszło, omawiamy twoje silne i słabe punkty, wciskamy ci wszystko do głowy przez 5 dni...
Jak myślisz, pomoże ci to? No jasne, że tak.

Kilkuset naszych kursantów po naszych szkoleniach powie, że to najlepsze co kiedykolwiek zrobili dla siebie. Jeśli zamierzasz skorzystać z naszego szkolenia i nawet już sam wychodzisz podrywać, starasz się, ćwiczysz, masz ochotę ostro wziąć się do roboty, nie odkładać tego - to jasne, pójście na nasze szkolenie będzie jedną z najlepszych decyzji w twoim życiu. Bbo to co pokazujemy jest niesamowite. Kiedy siedzisz w domu i nie korzystasz z naszych porad, to będę szczery - całe Twoje życie będzie takie samo. Nic się nie zmieni.

Kiedyś wracałem do domu i przypomniała mi się najlepsza rada jaką kiedykolwiek udzielił mi mój dawny mentor. Miałem wtedy myśli typu "czy wziąć się to całe uwodzenie kobiet?? A co jak się nie powiedzie? A co jeśli już jestem za stary?" (miałem 32 lata). I mój mentor powiedział coś, co sprawiło, że się zdecydowałem - "Wiesz co? Kiedy zaczniesz się tego uczyć, może poświęcisz na to kilka miesięcy swojego życia, to jak Ci się nie spodoba, to zawsze będziesz mógł potem powiedzieć swoim kumplom "Wiecie co? Poszedłem na to uwodzenia, ale nie spodobało mi się". I będzie cool.

Chciałbym, aby taka ostatnia myśl, pomogła tym, którzy chcą zrobić wielki krok w swoim życiu. Lepiej to zrobić i powiedzieć, że było do dupy, niż nie zrobić nic.

Oprócz własnych niesamowitych doświadczeń przekażemy Ci wiedzę 9 najlepszych na świecie uwodzicieli znanych z książki "GRA". Jako JEDYNI W POLSCE przeszliśmy praktyczne treningi pod okiem każdego z nich. Każdy z tych legendarnych mistrzów uwodzenia osobiście udzielał nam wyjątkowych wskazówek i pokazywał NA ŻYWO swoje najlepsze techniki podrywu. A w ostatnich latach często latamy uczyć się dalej od nowych trenerów na świecie. Co roku aktualizujemy naszą wiedzę.

Oto nasi mentorzy, z których wiedzy i Ty możesz skorzystać bez jeżdżenia za nimi po całym świecie:

MYSTERY

Nick Mystery jest alter-ego iluzjonisty Erika von Markovika, gwiazdy amerykańskiego show w tv VH1 „The Pickup Artist„ i najbardziej znanym na świecie expertem w dziedzinie socjodynamik.

Chris Odom, Lovedrop

Wszedł do społeczności w późnych latach 90-tych. Chris przebywał i podróżował z Mysterym przez wiele lat, coachując studentów w polu i prowadząc seminaria w wielu rejonach świata.

ROSS JEFFRIES

Prekursor nowoczesnego uwodzenia, na przełomie lat 80-tych i 90-tych wymyślił system nowoczesnego uwodzenia, który nazwał SPEED SEDUCTION.

Wayne Elise „JUGGLER”

Światowej sławy uwodziciel znany ze swojej metody uwodzenia opartej na budowaniu niezwykłego połączenia emocjonalnego z kobietą wraz z jednoczesną eskalacją znajomości.

Zan Perrion

Jest pisarzem i znanym uwodzicielem naturalnego sposobu uwodzenia. Wczesne artykuły Zana miały daleko idący wpływ na obecną społeczność uwodzenia.

BADBOY

Znany ze swojego bezpośredniego podejścia do uwodzenia kobiet (direct). Szkolenie z nim w marcu 2006 roku (pierwsze w Polsce) było pierwszym praktycznym szkoleniem w polu, które odbyliśmy.

Steve Piccus

Mistrz hipnozy który posługując się hipnozą i technikami szamańskimi pracuje, aby w swoich studentach przyśpieszyć ich osobistą zmianę. Steve w uwodzeniu zajmuje się INNER GAME

JOHNNY SOPPORNO

Johnny jest swego rodzaju ciekawostką w społeczności uwodzenia, żyje w totalnym poligamicznym związku, jest producentem filmów XXX i promuje swój styl życia jako typowego PLAYBOY`a

DAVID X

David X jest jak powiedział Style „najbrzydszym uwodzicielem jakiego spotkał”. Sławę przyniósł mu jego ebook, seminaria z jego metody oraz rozdział w „GRZE”.

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dla każdego meżczyzny, który chce stać się bardziej atrakcyjny dla kobiet. Który chce je zrozumieć, nauczyć się z nimi uwodzicielsko rozmawiać i atrakcyjnie zachowywać. Który ma w pamięci serię porażek z kobietami i nie rozumie dlaczego tak się stało. Chce naprawić w swoim życiu aspekt relacji damsko-męskich. Kurs jest też dla każdego, który chce pozbyć się nieśmiałości, kompleksów, braku pewności siebie, niskiej samooceny i braku wiary w siebie. Także, dla każdego, kto chce zyskać ogromne doświadczenie z kobietami.

Nie ma żadnego ryzyka. Nigdy na żadnym szkoleniu, nasz kursant nie miał sytuacji zagrożenia bójką w klubie. My o to zadbamy. Ryzykujesz co najwyżej, że Twoje życie diametralnie się zmieni i będzie w nim więcej kobiet i seksu.

Nasze szkolenie to nie jest amerykański show, motywacyjny event, szopka z przybijaniem sobie piątek. To skuteczne szkolenie w malej kilku osobowej grupie, gdzie uczysz się w ekspresowym tempie w bezpośrednim kontakcie z instruktorem. Szkolenie jest nauką PRAKTYCZNYCH umiejętności z kobietami.

Najczęściej im mniej wiesz o uwodzeniu tym lepiej dla Ciebie. Zaczynasz od zera i chłoniesz wszystko jak gąbka. Zauważyłem, że takie osoby robią największe postępy. Ci, którzy mają zapchane głowy teorią, ale nic z tym nie robili, uczą się trochę wolniej. Muszą najpierw zrobić porządek w głowie (dzięki m.in. praktyce )

Oczywiście, że nie. Jednak jest to prawdopodobnie najłatwiejszy, najbardziej efektywny i najskuteczniejszy sposób nauki gry, ale nie jest on jedyny. Niektórzy uczą się lepiej z książek, inni z ebooków lub video, a jeszcze inni uczą się najlepiej metodą własnych prób i błędów. Szkolenie pod okiem profesjonalistów jest najszybszą drogą do polepszenia swoich umiejętności.

Możesz przeczytać o tym m.in. w tym artykule . Albo przeczytać wrażenia naszych kursantów (tutaj). Powiem tylko najważniejsze rzeczy:

 • 4 dni szkolenia weekend od środy do sobotniego wieczoru spędzisz z jednymi z najlepszych trenerów randek i podrywu w Polsce. Pracujemy z Tobą, abyś mógł osiągnąć swoje cele, bez względu na to, czy chodzi o znalezienie "tej jedynej", kogoś na jedną noc, czy czegokolwiek innego pomiędzy tymi dwoma.
 • od środy do soboty w godzinach 12-17 spędzasz dni na sali seminaryjnej. Uczysz się wszystkich technik, które są potrzebne, aby zdobywać piękne kobiety i ćwiczysz je na żywo.
 • W wieczory idziesz z nami do klubów. Tam praktykujesz wraz z nami i pod naszą opieką sposoby zagadywania i rozmowy z kobietami. Instruktorzy demonstrują sposób zdobywania pięknych kobiet i będą to robić na twoich oczach, używając dokładnie tych samych technik, których nauczyłeś się w sali seminaryjnej. Później będziemy Cię obserwować i Cię "dopingować", gdy to Ty będziesz zdobywać kobiety. Będziemy Ci pomagać na żywo, komentować po i informować co należy poprawić następnym razem. Będziemy to robić tak długo, dopóki nie zrobisz tego poprawnie.
  • Na trzech uczniów przypada przynajmniej jeden profesjonalny trener, choć zwykle jest ich więcej. Na szkoleniu bywa 6-9 osób, a trenerów jest 3. Dodatkowo na szkoleniu w terenie pomaga nam naszych 1-2 asystentów (dawnych naszych uczniów z wieloletnim doświadczeniem)

   Są trzy grupy facetów. Są to ci, którzy radzą sobie całkiem dobrze i chcą uzyskać dostęp do profesjonalnych technik uwodzenia, aby mogli być najlepszymi w swoich działaniach. Są ci, którzy są prawiczkami lub którzy do tej pory nie odnosili wielkich sukcesów z kobietami. Są też faceci, którzy chcą mieć wybór wśród kobiet, chcą mieć WIĘCEJ i LEPSZYCH opcji dla swojego życia randkowego. Są też ci, którzy chcą szybko podnieść swoja samoocenę i pewność siebie z kobietami.

   Jeśli chodzi o to, czy warto, to jest pytanie, na które będziesz musiał sam sobie odpowiedzieć. Sam dobrze wiesz, ile pieniędzy wydałeś już na randki, ubrania, zmiany fryzur, siłownię, na drinki wypite podczas nocy, z których i tak nic nie wyszło, itd. – nie wspominając już o kosztach utrzymania mieszkania czy samochodu. I ile jeszcze wydasz w przyszłości. Większość z tych pieniędzy wydałeś na stanie się bardziej atrakcyjnym dla kobiet. Ale czy te pieniądze Ci to dały? Czy rozwiązały Twoje problemy z dziewczynami. Nie. Wydanie pieniędzy (raz może dwa razy w życiu np. jeśli chcesz powtórzyć szkolenie) na nauczenie się umiejętności zdobywania kobiet, to chyba najszybsza droga do sukcesów z kobietami. Dla mnie, dawno temu, decyzja o wyłożeniu pieniędzy na szkolenie była łatwa i zaprocentowała ogromnie na całą resztę mojego życia. Z perspektywy czasu zrobiłbym dokładnie tak samo.

   W Sopocie jest kilka klubów do wyboru. Znajdują się one w bliskim sąsiedztwie, a w ciagu jednej nocy odwiedzamy zazwyczaj 2-3 kluby. Dlatego nie ma problemu z małą ilością dziewczyn, które mógłbyś poznać.

   Stosujemy WIELE podejść, wiele różnych sposobów zagadania. Do tego dopasowujemy sposoby zagadania i rozmowy do uczestnika szkolenia. Więc nie ma tego problemu.

   Nie. Zatrudnianie takich modelek nigdy nie działało, ani nie pomagało kursantom w klubie polepszyć umiejętności. Wysoko szanujemy naszą etykę pracy. Jesteśmy profesjonalistami.

   Tak. Na każdym sopockim szkoleniu jest 1-3 powtarzających. Powtórka szkolenia jest dla nich świetną okazją do zabawy i kontynuowania rozwoju umiejętności z kobietami. Zazwyczaj po roku nowych doświadczeń przyjeżdżasz na kurs i zauważasz nowe, bardziej zaawansowane elementy, których wcześniej nie dostrzegałeś. Szkolenie to zawsze silny haj emocjonalny. Wyrzucenie z rutyny dnia codziennego. To wspomnienie na lata. Dlatego nasi uczestnicy wracają.

   Tak. Szkolenie oparte jest na sprawdzonych psychologicznych technikach budowania atrakcyjności, napięcia seksualnego w kobiecie, rozbrajaniu jej obaw, wzbudzanie w niej jej seksualnej tożsamości. Dzięki temu, że oddziałuje na zakorzenione w kobiecie wzorce mężczyzny i FANTAZJE SEKSUALNE, to sprawia że kobieta zaczyna odczuwać zainteresowanie i pociąg do mężczyzny. Nawet, jeśli on nie jest "społecznie" zbyt atrakcyjny, nie ma super wyglądu, ubrania, kasy czy sławy. Metody uwodzenia mogą nawet sięgać głęboko w ukryte pragnienia kobiety, "włączając" w niej pociąg seksualny do mężczyzny.

   Sekret każdego uwodziciela leży w tym, że kiedyś w swoim życiu wybrał drogę bycia dobrym w kontaktach z kobietami. Praktykował, ćwiczył, odrzucał rzeczy, które mu nie działały i wykorzystywał rzeczy, które działały. Czy uważasz, że członkowie Warsaw Lair są bardzo przystojni? Po prostu dbamy o siebie i dzięki temu zyskujemy w oczach kobiet. Z wyglądu jesteśmy przeciętnie atrakcyjni fizycznie, ale mamy w sobie coś czego kobiety pragną i szukają w mężczyźnie. Kobiety pociągają mężczyźni, którzy są atrakcyjni wewnętrznie i potrafią to wyrazić. Wystarczy zadbać o to, abyś schludnie wyglądał.

   Lęk przed podejściem towarzyszy wielu osobom i jest to jedna z najłatwiejszych barier do przeskoczenia. Na początek sugerujemy, abyś zaczął rozmawiać z nowo napotkanymi ludźmi i stopniowo przełamywał swój strach w kontaktach z obcymi ludźmi. Traktuj ludzi wokół jakbyś znał ich od długiego czasu. Jeżeli nadal będziesz czuł strach przed podejściem rozważ wzięcie udziału w naszym szkoleniu.

   Szkolenie zindywidualizowane jest przygotowane i prowadzone w taki sposób, aby nie przeszkadzały różnice w poziomie umiejętności. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, pomaga nam w tym fakt, że na szkoleniu na 6-9 osób jest 3 instruktorów.

   Uważamy że 3 dni to za mało, żeby stać się W PEŁNI uwodzicielem. Lecz wystarczy na to, żeby zapoczątkować w Tobie proces stawania się takim mężczyzną. Żeby pokazać Ci właściwą drogę do tego, abyś mógł zacząć zmieniać się w takiego faceta, który przyciąga do siebie kobiety, potrafi z nimi odpowiednio rozmawiać i wzbudza w nich pożądanie. Przez 3-4 dni nie opanujesz wszystkiego, bo jest to niemożliwe, jednak dowiesz się, co możesz zrobić, by poznać sztukę uwodzenia kobiet, zrobić pierwsze (najtrudniejsze) kroki pod opieką kompetentnych instruktorów, skorygować wady mowy ciała, poznać psychologię kobiecego umysłu, dowiesz się co i jak mówić, aby kobiety były Tobą zainteresowane.

   RAMOWY PLAN SZKOLENIA:
   TEORIA i ĆWICZENIA NA SALI w g. 12-17
   PRAKTYKA w klubie w g. 24-3
   Jeśli jest to 4 dniowe MEGA SZKOLENIE to szkolenie trwa od środy do soboty z 4 wyjściami wieczorem do klubu.
   To czego się dokładnie nauczysz jest w opisie konkretnego szkolenia w zakładce SZKOLENIA
   Czy to możliwe, że w ciagu 3-4 dni może odmienić się nagle moje życie ?
   Tak, gwarantujemy Ci, że Twoje życie bardzo się zmieni. Kropka.

   W jakim stopniu ? To zależy też od Ciebie i Twojego podejścia do szkolenia. Największą zmianę osiągają kursanci, którzy stosują się ściśle do naszych instrukcji. Nauczysz się aspektów relacji damsko-męskich, których wcześniej nie znałeś i nawet nie sądziłeś że mogą tak odmienić Twoje życie. Kursanci po naszych szkoleniach zmieniają się nie do poznania. Czy wszystko to zacznie się już na szkoleniu ? Z całą pewnościa TAK. Doświadczysz i dokonasz rzeczy, w które wcześniej byś nie uwierzył. Wystarczy, że poczytasz wrażenia uczestników naszych szkoleń i porozmawiasz z nami. Po szkoleniu czeka Cię kolejny etap Twojego życia – okres szlifowania i rozwijania swoich umiejętności towarzyskich z kobietami. Bardzo przyjemny etap 🙂

   Tak jak powiedział kiedyś Richard Bandler, współtwórca NLP: „Nie ma treningu, po ukończeniu którego będziesz wiedział wszystko co należy. Najważniejsze byś szedł w dobrym kierunku i kontynuował rozwój po ukończeniu kursu” Nasze szkolenia dokonają w Tobie zmiany, rozpocznie się proces, na pewno zaczniesz osiągać sukcesy z kobietami, to oczywiste i pewne dla nas. Jednocześnie zdaj sobie sprawę, że połowa twojego sukcesu to my, nasze umiejętności, wiedza i doświadczenia, a drugie 50% to Ty. Twój pełen sukces zależy też od Ciebie i Twojej determinacji do dalszego rozwoju po szkoleniu. Możemy Ci w tym też pomóc.

   Kilka przykładowych hoteli dla kursantów z poza Warszawy :

   Hotel Mazowiecki – www.mazowiecki.com.pl
   Hotel Sofitel Victoria – www.sofitel.com
   Hotel Gromada Centrum – www.gromada.pl
   Hostel Oki Doki – www.okidoki.pl
   Hostel Helvetia – www.hostel-helvetia.pl
   Hotel Harenda – www.hotelharenda.pl
   Hotel Logos – www.hotellogos.pl

   Jesli chodzi o Sopot to możesz znaleźć miejsca w internecie. Tylko należy zacząć szukanie wcześniej niż miesiąc albo dwa przed szkoleniem. Jeżeli nie znajdziesz w internecie to się nie przejmuj. Na miejscu w Sopocie jest dużo osób z kartkami "Pokoje / Mieszkania do wynajęcia". Najczęściej stoja oni przy dworcu, na skwerku przed kościołem przy McDonladzie, w okolicach miejskiej Informacji Turystycznej obok dworca lub między dworcem a Mc Donaldem. Oni zawsze coś mają wolnego. Szukaj miejsc na szkolenie nie oddalonych bardziej niż kilometr od sławnego Monciaka (tzn. ul. Bohaterów Monte Cassino) w stronę Gdańska. Także w budynku Informacji Turystycznej niemal zawsze znajdziesz info o wolnych miejscach w Sopocie. Znajduje się ona zaraz przy wyjściu z dworca po drodze na Monciak i sąsiaduje z hotelem Rezydent.

   Przede wszystkim powinieneś wziąć ze sobą odpowiednie ubranie (długie spodnie), abyś mógł swobodnie wejść do większości klubów. Raczej odpada obuwie sportowe bądź przypominające sportowe (Warszawa). Proponujemy także, abyś już przed szkoleniem wyszedł kilka razy do klubu sam, zapoznał się z atmosferą, porozmawiał z kilkoma kobietami.

   Na około tydzień przed szkoleniem skontaktujemy się z Tobą mailowo i podamy Ci dokładne informacje logistyczne.

   Tuż po szkoleniu będziesz mógł w pełni swobodnie korzystać z naszego wewnętrznego, ekskluzywnego forum Warsaw Lair. To zamknięte forum jest TYLKO dla uczestników naszych szkoleń. Otrzymujesz dożywotnie członkostwo na forum i nie pobieramy za to dodatkowych opłat po szkoleniu.

   Aby dowiedzieć się więcej o szkoleniach kliknij na zakładkę SZKOLENIA. Jeśli jesteś zaintersowany dodatkową informacją zadzwoń – 790 657 856

   Metody nasze działają tak samo dobrze na wszystkie kobiety, bez względu na wiek, kolor skóry, przekonania.

   Tego zagwarantować Ci nie możemy, ale na pewno Twoje umiejętności towarzyskie, postrzeganie Twojej atrakcyjności przez kobiety zmieni się radykalnie … i to na lepsze. Możliwe, że swojej wymarzonej tak od razu nie zdobędziesz, ale obstawiamy, że zdobędziesz kobietę dużo lepszą od niej pod każdym względem.

   Tego typu myślenie gwarantuje Ci to, że będziesz stał w miejscu. Pewnie kiedyś znajdzie się jakaś kobieta, która z litości może i Cię weźmie pod swe skrzydła, ale czy napewno o to Ci chodzi ?
   Czy chciałbyś poznawać te kobiety, które Tobie się podobają, spędzać z nimi fantastycznie czas i wchodzić w satysfakcjonujące Ciebie związki z nimi ? Czy chęć Twego rozwoju i doskonalenia siebie to coś co by Cię interesowało ?
   Słuchając ludzi o tego typu przekonaniach („frajerzy”) zauważ, co takiego mają oni Tobie do zaoferowania i co sami osiągnęli w tym aspekcie ?

   Jest to jakiś sposób, ale odpowiedz sobie na pytanie czy kobieta będzie z Tobą czy z BMK-ą ? Czy nie będzie znacznie lepiej jak będziesz potrafił sprawić, żeby kobieta ganiała za Tobą dla Ciebie samego, tego jakim jesteś ?

   Tak, masz szansę u dziewczyn, nie musisz być towarzyskim robotem nawijającym historię za historią. Nie gadatliwość budzi podniecenie w kobiecie… Jeśli wydaje Ci się, że jesteś nieśmiały to zobaczysz jak bardzo się zmienisz po szkoleniu.

   Wiedza teoretyczna może dać Ci fałszywe poczucie rozumienia pewnych procesów, natomiast nie spowoduje, ze zaczniesz osiągać znaczące sukcesy z kobietami i poprawisz jakość/ilość swego życia seksualnego. Już na szkoleniu dowiesz się rzeczy praktycznych i sprawdzonych (zamiast suchych faktów). Dostaniesz cenne wskazówki dotyczące Twego image`u, subkomunikacji i mowy ciała. Dowiesz się co robić, a czego nierobić. Praktyka pod okiem doświadczonych instruktorów, widzących Cię w działaniu, demonstrujących Ci techniki i mogących skorygować Ciebie na bieżąco – bezcenne.

   Nie musisz. Miejsc gdzie można uwodzić jest wiele. Galerie, sklepy, kafejki, ulice, plaże, konferencje, wesela, nawet przystanki autobusowe. Nauczymy Cię tego, pokażemy różnice w sposobach działania. Dla potrzeb szkolenia zajęcia odbywają się na początek w klubie, żebyś nie tracił czasu na szukanie kobiet, tylko mógł ćwiczyć z nimi cały czas. Niektórzy w ogóle nie lubią klubów, dla nich przygotowaliśmy szkolenie GRA DZIENNA, a także poradnik o uwodzeniu kobiet w sieci.

   Nie. To pozostaje już w twojej gestii. Jeśli potrzebujesz noclegu w mieście gdzie jest prowadzone szkolenie sugerujemy poszukanie w googlach kwater lub w wyszukiwarkach hotelowych rezerwacji.

   Ty dziwaku ! Dlaczego chcesz tylko jedną dziewczynę ?
   Żartuję, jeśli chodzi o dziewczyny i związki to jesteśmy na TAK.
   To czego Ciebie nauczymy bedzie tak samo dobrze działać na różne kobiety jak i na jedną – Twoją. Twoje nowe umiejętności, cały nowy Ty będzie je przyciągał. To szkolenie jest po to, abyś Ty był szczęśliwy wraz ze swoją kobietą..

   Zanim odpowiem poproszę Cię o uczciwą odpowiedź sobie samemu :

   – czy podchodzisz bez problemu do najatrakcyjniejszych kobiet i potrafisz je sobą zainteresować zarówno w dzień jak i w klubie ?
   – czy potrafisz podejść do grup mężczyzn i kobiet, zainteresować Twój cel i wzbudzić jej zainteresowanie ?
   – czy wiesz jak uwodzić kobiety biseksualne ?
   – czy potrafisz zmienić początkową złą reakcję kobiety na Twoje podejście na pozytywną, czy też odchodzisz raczej w poczuciu klęski ?
   – czy potrafisz kobietę, która Cię kiedyś zakwalifikowała jako kolegę, zauroczyć i zostać jej kochankiem ? a może tylko czytałeś o tym ?
   – czy jesteś w centrum zainteresowania w klubie, poznajesz wiele nowych osób czy też raczej trzymasz się swoich znajomych ?

   Jak sobie sam uczciwie odpowiesz na te pytania i odpowiedzi będą w większości NIE, to zapraszam Cię do działu SZKOLENIA i zapoznania się z programem szkoleń.

   Sama wiedza teoretyczna może dać Ci fałszywe poczucie rozumienia pewnych procesów, natomiast nie spowoduje, że zaczniesz osiągać znaczące sukcesy z kobietami i poprawisz jakość/ilość swego życia seksualnego. Logiczne przyswojenie tekstu z podręcznika nie ma na ogół odzwieciedlenia w faktycznym jego zrozumieniu, nie wspominając już o przyswojeniu tej wiedzy na głębszych poziomach i przełożeniu na umiejętności praktyczne.

   Już na samym szkoleniu WL dowiesz się rzeczy praktycznych i sprawdzonych (zamiast suchych faktów). Dostaniesz cenne wskazówki dotyczące Twego image`u, subkomunikacji i mowy ciała. Dowiesz się co robić, a czego nierobić. Praktyka pod okiem doświadczonych instruktorów, widzących Cię w działaniu, demonstrujących Ci techniki i mogących skorygować Ciebie na bieżąco są rzeczą bezcenną.
   Korzystając z bezpośrednich nauk u takich guru uwodzenia jak chociażby Mystery,Steve Piccus, Juggler, Zan i inni od razu widzimy jakie różnice są pomiędzy ich ogólnie dostępnym materiałem w postaci książek, nagrań, a tym co mówia w bezpośredniej rozmowie.
   Dzięki drobnym, ale jakże znaczącym i specjalistycznym ich poradom, nasze umiejętności stale rosną, tak samo jak i naszych obecnych i byłych kursantów (którzy mogą korzystać w takich przypadkach ze szkoleń aktualizujących).

   To bardzo dobrze, że wychodzicie razem.
   Uważam, że najwięcej może dać Ci PRAKTYKA POD OKIEM KOGOŚ BARDZIEJ DOŚWIADCZONEGO.
   Kolega może dać Ci tylko informację zwrotną z poziomu na jakim są jego aktualne umiejętności. Jeżeli obydwaj zaczynacie, to oczywiście sami sobie będziecie pomagać, jednak czas nauki rażąco się wydłuży. Często mała, drobna uwaga, od kogoś naprawdę doświadczonego kto przechodził już dawno to co Ty teraz, widzącego Twoją osobistą wibrację – a dokładniej: Twoją mowę ciała, tonację głosu, słyszącego co mówisz, jak się zachowujesz itd. może dać Ci duży postęp z kobietami.
   Ostatnia uwaga zwłaszcza ma zastosowanie u osób średniozaawansowanych, które często „nie widzą” swojego dalszego progresu po okresie początkowych sukcesów.
   Możesz zadać sobie pytanie: czy wolisz uczyć się na swoich czy cudzych błędach ?
   Z moich prywatnych obserwacji wynika, że 3-4 dniowe szkolenie daje Ci tyle co rok, jak nie więcej samodzielnej nauki, ćwiczeń z osobami o podobnym poziomie umiejętności. To tak, jakbyś się zaczynał sam uczyć wyższej matematyki bez nauczyciela, korzystając tylko z książek i pomocy kolegów – równie początkujących. Będę szczery, my sami nadal się szkolimy u zagranicznych uwodzicieli, bo wiemy jaki to daje rzeczywisty postęp. To, czego się nauczymy na bieżąco wprowadzamy do naszych szkoleń.
   Naszym mottem jest:
   MISTRZOWSKA PRAKTYKA CZYNI MISTRZA

   Podstawowe informacje i materiały do nauczenia dostaniesz w mailu informującym o szkoleniu. Z naszych obserwacji wynika, że największy postęp osiągają osoby, które przychodzą na szkolenie z głową nieobciążoną teorią, otwarte na nowe umiejętności.

   Podana cena obejmuje szkolenie, nie obejmuje dojazdów, zakwaterowania, wyżywienia i wejść do klubów.
   Szkolenia na sali odbywają się w godzinach 12-17, praktyka w klubie 23-2 (ewentualnie 24-3)

   My także tego nie chcemy. Uwodzenie w naszym wydaniu to nauka umiejętności towarzyskich, nauka atrakcyjnego wyrażania siebie i skutecznej komunikacji z kobietami. To nauka tego jaką mieć właściwą mowę ciała, mimikę i jak się zachowywać wśród kobiet, aby one były zainteresowane mężczyzną. To zrozumienie kobiecego umysłu i odnajdywania się w rozmowie czy testach kobiet. To nauka bycia atrakcyjnym mężczyzną, który nie przeprasza za to że żyje i bierze od życia to na co zasługuje. Nie ma u nas miejsca na manipulacje i toksyczna zabawę kobiecymi emocjami.
   Bycie uwodzicielskim mężczyzną to nie jest znajomość kilku sztampowych tekstów na podryw. To bycie mężczyzną dojrzałym, komfortowo czującym się w sytuacjach towarzyskich, przyciągającym uwagę i sprawiającym, że inni ludzie dobrze czują się z nim. Takim, który dużo od siebie daje innym i ludzie potrafią się od niego wiele nauczyć.

   Uwodzenie nie działa za każdym razem. Nie każda kobieta może zostać poderwana w każdej sytuacji. Choć techniki uwodzenia mają potężną moc, to jednak nie ma w nich czarów czy filmowej magii. Poznając kobiety mamy do czynienia z indywidualnymi ludźmi. Niektóre kobiety szczęśliwymi mężatkami. Niektóre kobiety są lesbijkami. Niektóre są niezainteresowane w tym momencie poznaniem kogoś. Takie jest życie. Mogą nie być w nastroju na poznanie kogoś nowego. Tak bywa. To prawdziwe życie. Nie znam osób zdobywających KAŻDĄ kobietę, do której zagadają. Za to jako uwodziciele częściej odnosimy sukcesy. A czasem zobaczysz nas w akcji i będziesz oszołomiony myśląc "jak to się stało ? Jak on to zrobił? Co tu się stało? "

 

PS. Jeśli zapiszesz się we wcześniejszym terminie to zapłacisz za szkolenie mniej.

PS2. Jeśli chcesz w końcu stać się seksualnie atrakcyjnym mężczyzną i odnosić takie sukcesy z kobietami o jakich zawsze marzyłeś, jeśli chcesz spać z kobietami które dotychczas Cię ignorowały i traktowały jak kolegę to nasze szkolenie jest IDEALNE dla Ciebie.

Największym błędem jaki można zrobić, to robić „coś” na własną rękę oczekując, że piękna dziewczyna sama przyjdzie do Ciebie jak na filmie. Realne sukcesy z kobietami płyną ze zrozumienia tego, co i jakie emocje zachodzą u kobiety pod wpływem tego, co mówisz i robisz.

PS3. I jeszcze jedno - również ujawnię Ci „tajną broń”, która otworzy drzwi do umysłu kobiety, które wcześniej były zamknięte dla Ciebie. I dzięki temu uzyskasz dostęp do seksu z kobietami, które Ci się podobają. Będą błagały, aby Cię poznać.

PS4: Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Jak więc masz cokolwiek zmienić w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? Zarejestruj swoje miejsce na szkoleniu już teraz!

Jeśli masz do nas dodatkowe pytania - napisz maila:

warsawlair(malpa)warsawlair.pl

Copyright 2020 "Rozwój osobisty" Marcin Szabelski |
Projekt & Wykonanie strony: Robert Saternus

y.countdown.min.js">